Lady Azure

Przedstawicielka Mysterium w Rosewaters

Description:

Lady Azure owiana jest tajemnicą.
Gdy dołączyła do Mysterium wymagała tylko jednego: żadnych pytań. Przez długi czas pojawiała się w różnych bibliotekach Mysterium w całych Stanach przynosząc ze sobą magiczne artefakty o różnej wartości. Poprosiła, by za to pozwolono jej dołączyć. Inicjacja trwała długo i okraszona była bardzo intensywnym szpiegowaniem jej. Zamiary jej jednak okazały się nie zmienione. Chciała dać od siebie jak najwięcej w imię wiedzy wszystkich magów.
Wszystko co udało się o niej wyniuchać wskazywało, że porażki w trakcie podróży pozostawiają w niej głęboki ślad o którym nie miała zamiaru rozmawiać. Dodając do tego jej fizyczny wygląd, który musiała ciągle ukrywać łatwo można było dojść do wniosku dlaczego w jej przypadku nie należy kopać zbyt głęboko.
Mając ogromne doświadczenie w kwestii poszukiwań ukrytej wiedzy będąc już inicjatem w zakonie wyruszała na najbardziej niebezpieczne wędrówki i zawsze jej ekspertyza była nieoceniona. Gdy osiągnęła rangę osoby, która ma dostęp do wiedzy zapomnianej o pradawnych czasach to w niedługim czasie po tym wyruszyła do Rosewaters, by być tamtejszym przedstawicielem zakonu. Wszyscy wiedzieli, że jako osoba spoza okolicy będzie traktowana jako obcy, lecz bardzo szybko zyskała reputację bardzo obiektywnej osoby niechętnej mieszania się w politykę. Starsi stażem magowie z Rosewaters mogą jednak zauważyć, że od kilku lat zaczęła intensywniej obserwować co się dzieje w samym mieście i okolicach, a największym co zrobiła to własnie sprowadzenie kogoś kto z pierwszej ręki opowie jej co się dzieje wśród podróżujących magów.

Bio:

Lady Azure

Magowie z Rosewaters Alien_XIII